تیم ریکرو ایران در مسابقات ارتش‌های جهان مدال نقره را بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات ارتش‌های جهان درحالی در بنگلادش در حال برگزاری است که تیم ریکرو ایران با ترکیب صادق اشرفی، محمدحسین گلشنی و رضا شبانی موفق شد مدال نقره این مسابقات را از آن خود کند.

تیم ایران در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر از سد تیم سریلانکا گذشت. در نیمه‌نهایی تیم ایران با نتیجه 6 بر 2 مقابل روسیه به پیروزی رسید. تیم ایران در دیدار پایانی و با تیر طلایی و با نتیجه 5 بر 4 مقابل تیم کره‌جنوبی شکست خورد و مدال نقره این مسابقات را بدست آورد.

جامعه ورزش از مردم برای حضور پرشور در انتخابات دعوت می‌کند.

 وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارالمپیک در بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حضور پرشور و شعور جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی در انتخابات پیش‌رو، از عموم مردم برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی (۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲) دعوت بعمل آورد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از برگزاری جشن تولد چهل‌‌و‌پنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی که با شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲،  بار دیگر عزت این نظام در بیعت پر شور و شعور آحاد مختلف مردم به منصه‌ی ظهور رسید؛ اکنون عرصه‌ی مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پیش‌روی ملت همواره سربلند ایران اسلامی قرار گرفته است.

عرصه‌ی انتخابات، میدانی مهم برای رقابتی مهیج بین کاندیداهای کرسی‌های پراهمیت مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است تا مشارکت گسترده‌ی مردم پای صندوق‌های رای  را در پیش‌روی دشمنانی که با خیالی خام در صدد ضربه زدن به نظام هستند، به مرحله‌ی بروز رسانده و حماسه‌ی ماندگار مردم‌سالاری را در فرازی دیگر از تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران به ثبت برساند.

ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، داوران، پیشکسوتان، مدیران، هواداران ورزش و جوانان برومند ایران اسلامی در گستره‌ی جغرافیای وسیع ایران عزیز در قالب وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌ملی المپیک، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیونها، هیات‌ها، ادارات کل استانی، سمن‌ها، باشگاه‌ها و دستجات ورزشی با غیرت و بصیرت، حضور باشکوهی را در این انتخابات خواهند داشت تا شکستی غیرقابل جبران به دشمنان این مرز پرگهر تحمیل کنند.

با توکل بر خداوند متعال و با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، عرصه‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، در گام دوم انقلاب اسلامی، با اهتمام ویژه ملت به نقطه‌ی روشن و شفاف برای ادامه‌ی مسیر عزتمندانه این نظام مقدس تبدیل می‌شود.

در پایان دعوت می‌کنیم، شکوه حضور پرشور و شعور اهالی مرتبط با ورزش تهران، از ورزشکاران، قهرمانان و مربیان تا داوران و مربیان و پیشکسوتان همچنین مدیران در قالب یک انسجام و یکپارچگی در صندوق رای گیری که بصورت اختصاصی برای جامعه‌ی ورزش اختصاص یافته است  از همان ساعات نخست آغاز فرایند رای‌گیری، محقق شود.

حضور منسجم جامعه‌ی ورزش تهران پای صندوق‌های رای در ورزشگاه شهیدشیرودی که همواره خاطرات به یادماندنی را در افتخارات متعدد ورزش کشور به ثبت رسانده، می‌تواند خالق اثری زیبا برای استمرار در برافراشتگی پرچم مقدس کشورمان و عزتمندی مردم ایران اسلامی باشد.

 وعده اهالی ورزش برای حضور در انتخابات:

خیابان مفتح؛ درب اصلی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی _سالن شهید افراسیابی

فاطمه همتی در دیدار نهایی مسابقات کامپوند کاپ آسیایی بغداد به مدال نقره دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در روز پایانی مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی در بغداد و در فینال کامپوند بانوان، فاطمه همتی مقابل کمانداری از هند با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۳۵ شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.

تیم اعزامی ایران به مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیا در بغداد، در مجموع دو ماده ریکرو و کامپوند و از نظر مدالی در رده دوم قرار گرفت.

تیم ایران در این مسابقات یک طلا، سه نقره و یک برنز کسب کرد.

آرمین پاکزاد در مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی در بغداد به مدال برنز دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات کاپ آسیایی در بغداد عراق، آرمین پاکزاد در دیدار رده‌بندی به مصاف کمانداری از قزاقستان رفت و با نتیجه 148 بر 139 به پیروزی رسید و مدال برنز این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

تیم‌ میکس کامپوند ایران در فینال مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغدادمقابل هند شکست خورد و به مدال نقره رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله حذفی کاپ آسیایی بغداد امروز پیگیری شد و تیم‌ میکس کامپوند کشورمان در دیدار نهایی مغلوب تیم هند شد.

تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب فاطمه همتی و آرمین پاکزاد در دیدار پایانی به مصاف تیم هند رفت و با نتیجه 159 بر 157 شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

در فینال مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغداد، تیم کامپوند مردان ایران به عنوان دومی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغداد، تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب آرمین پاکزاد، آرش قاسمی‌پور، بهنیا رادرضوان در دیدار پایانی به مصاف تیم هند رفت و با نتیجه 232 بر 229 شکست خورد و عنوان دومی این مسابقات را از آن خود کرد.

در فینال مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغداد، تیم کامپوند بانوان به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات کاپ آسیایی بغداد، تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب فاطمه همتی، هاله ایزدخواه، بیتا عاشق‌زاده در دیدار پایانی به مصاف تیم هند رفت و با نتیجه 229 بر 223 به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورد.

در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیا، فاطمه همتی در کامپوند بانوان به دیدار پایانی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله اول تیراندازی با کمان کاپ آسیا در بغداد و در بخش انفرادی پیگیری شد و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند:

فاطمه همتی پس از آن استراحت در دور نخست نماینده عراق را 144 بر 128 شکست داد. وی در یک چهارم نهایی با نتیجه 146 بر 143 از سد بیتا عاشق‌زاده، دیگر نماینده ایران گذشت.سپس در نیمه نهایی با نتیجه 145 بر 142 مقابل نماینده هند به برتری رسید و فینالیست شد. وی در دیدار فینال روز یکشنبه به مصاف کمانداری از هند می‌رود.

بیتا عاشق زاده پس از استراحت در دور نخست در یک هشتم نهایی با نتیجه 140 بر 132 نماینده عراق را شکست داد سپس در یک چهارم نهایی با نتیجه 146 بر 143 مغلوب فاطمه همتی دیگر نماینده ایران شد.

هاله ایزدخواه  پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مرحله حذفی 144 بر 141 نماینده عراق را شکست داد.وی در یک چهارم نهایی با نتیجه 144 بر 142 مغلوب نماینده هند شد.

در کامپوند زنان مریم صفریان در دور نخست مقابل کمانداری از افغانستان با نتیجه 129 بر 114 به برتری رسید. وی در یک هشتم نهایی با نتیجه 145 بر 136 مقابل نماینده هند شکست خورد.

آرمین پاکزاد به دیدار رده‌بندی راه یافت

مسابقات مرحله اول تیراندازی با کمان کاپ آسیا در بغداد و در بخش انفرادی مردان پیگیری شد و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند:

بهنیا رادضوان و مهدی عاشق‌زاده در دور نخست مسابقات حذفی به ترتیب مقابل حریفانی از عراق و کویت با نتیجه 137 بر ۱۳۳ و 139 بر 130 شکست خوردند.

آرش قاسمی پور در دور نخست مقابل حریفی از افغانستان 147 بر 115 به پیروزی رسید. وی در یک هشتم نهایی 144 بر 143 مقابل کمانداری از عراق به برتری دست یافت. سپس در یک چهارم نهایی 147 بر 144 مغلوب آرمین پاکزاد دیگر نماینده کشورمان شد.

آرمین پاکزاد پس از استراحت در دور نخست ابتدا در یک هشتم نهایی کماندار عراقی را 148 بر 141 از پیش رو برداشت. سپس در یک چهارم نهایی 147 بر 144 آرش قاسمی پور را از پیش رو برداشت. نماینده کشورمان در نیمه نهایی 149بر 146 مغلوب کماندار هندی شد و از رسیدن به فینال باز ماند.

وی برای کسب مدال برنز به مصاف کمانداری از قزاقستان می‌رود.

تیم‌ میکس کامپوند ایران به فینال مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغداد راه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله حذفی کاپ آسیایی بغداد امروز پیگیری شد و تیم‌ میکس کامپوند کشورمان به دیدار پایانی راه پیدا کرد.

تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب فاطمه همتی و آرمین پاکزاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف تیم عراق رفت و با نتیجه 155 بر 144 به پیروزی رسید و راهی دیدار نهایی شد. تیم ایران روز شنبه در فینال به مصاف تیم هند می‌رود.

تیم‌های کامپوند مردان و زنان ایران به فینال مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیایی بغداد راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله حذفی کاپ آسیایی بغداد امروز پیگیری شد و تیم‌های کامپوند مردان و زنان ایران به دیدار نهایی راه پیدا کردند.

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب آرمین پاکزاد، آرش قاسمی‌پور، بهنیا رادرضوان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه 223 بر 222 به برتری رسید و فینالیست شد. تیم ایران روز شنبه در دیدار نهایی به مصاف تیم هند می‌رود.

تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب فاطمه همتی، هاله ایزدخواه، بیتا عاشق‌زاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف تیم عراق رفت و با نتیجه 228 بر 210 به برتری رسید و راهی دیدار نهایی شد. تیم ایران روز شنبه در دیدار نهایی به مصاف تیم هند می‌رود.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction