پدر گرامي اقاي هادی نوري از ملي پوشان تيراندازي با كمان كشورمان به رحمت خدا پيوستند.
براي ان مرحوم علو درجات خواستاريم.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان صبح امروز (چهارشنبه) با ریاست مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و با حضور کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک، غلامرضا شعبانی‌بهار و بهزاد پاکزاد رئیس و دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان و برخی از اعضای حاضر در مجمع به صورت وبینار در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: ملی‌پوشان در تمرینات جدی هستند و یک رقابت سازنده بین خودشان در اردو دارند.

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان 26 شهریورماه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان، چهارشنبه 26 شهریورماه و به صورت آنلاین و از ساعت 10 صبح برگزار می‌شود.

این مجمع با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، به صورت آنلاین و وبینار برگزار می‌شود و عملکرد فدراسیون در سال 98 بررسی خواهد شد.

روسای هیئت‌های استانی با حضور در ادارات کل ورزش و جوانان استان مربوطه و سایر اعضای مقیم تهران به صورت حضوری در این جلسه که در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود، شرکت می‌کنند.

همکار گرامی، جناب آقای میثم تقیان باتاثر درگذشت پدربزرگ محترمتان را تسلیت عرض نموده و برای روح آن مرحوم آرامش و براي بازماندگان صبر و سلامتی آرزومنديم.

دكتر شعباني بهار و بهزاد پاكزاد رييس و دبير فدراسيون از اردوي تيم ملي كامپوند که در آبيك قزوين در حال برگزاری است بازدید کردند.

دکتر شعبانی بهار بعد از ظهر امروز با حضور در سایت تیراندازی با کمان کیش ضمن بازدید از اردوی تیم ملی ریکرو، از آقای سلیمف مربی تاجیکستانی تیم کیش قدردانی كرد.

همکار ان گرامی، سرکارخانم صادقی و سركار خانم شهرابي باتاثر درگذشت عمو و پدربزرگ محترمتان را تسلیت عرض نموده و برای روح آن مرحومان آرامش و براي بازماندگان صبر و سلامتی آرزومنديم.

در آستانه آغاز اردوهای تیم ملی تیروکمان کشورمان، ملی پوشان و کادر فنی تیم‌های ملی تست کرونا دادند.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: زیبایی فعالیت‌های فدراسیون به بودن ورزشکاران، اردوها و مسابقات است.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction