طرح بزرگ استعدادیابی تیراندازی باکمان در مدارس شهرستان مرند برگزار می شود.


به گزارش رواط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، به همت هیات تیراندازی باکمان شهرستان مرند و با همکاری بسیار نزدیک اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان این شهرستان طرح بزرگ و بی نظیر استعدادیابی در مدارس دوره اول و  دوم مرند برگزار می شود.
در این طرح معظم که حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ترابی رئیس هیات تیراندازی باکمان شهرستان مرند به همراه کارشناسان و مربیان فعال این شهرستان طراح و مجری این طرح هستند، دانش آموزان ۴۵ مدرسه بصورت کلاس به کلاس تحت آموزش اولیه تیراندازی باکمان قرار گرفته و سپس مسابقات تیروکمان برگزار شده و تیمهای منتخب هر کلاس و متعاقبا تیم مدرسه تشکیل می شود.

کمانداران منتخب مدارس در یک رقابت  دیدنی و جذاب دور هم جمع شده و پس از برگزاری رقابت، ضمن معرفی تیمها و نفرات برتر و اهدای جوائز ویژه، افراد مستعد تحت آموزش های ویژه قرار می گیرند.

برای برگزاری شایسته این طرح، ۷۰ نفر از معلمان ورزشی مدارس دوره دوم این شهرستان در کارگاه عملی یک روزه شرکت کرده و یک دوره مربیگری درجه ۳ تیراندازی باکمان برای این معلمان برگزار می شود.

photo 2023 02 22 09 07 47

مرحله اول‌ مسابقات رنکینگ  استانی تیراندازی با کمان به میزبانی شهرستان محمودآباد در محل مجموعه ورزشی شهید رجایی برگزار شد.

تمرینات تیم های ریکرو وکامپوند باشگاه فولاد مبارکه سپاهان باحضور مدیرعامل باشگاه رسما آغاز گردید.

کارکنان اداره ورزش وجوانان اصفهان دست به کمان شدند.

حضور سرکار خانم قاسمپور و اقای احمدی در نشست صمیمی هیات ها با دکتر رنگرز

برگزاری دوره دانش افزایی به صورت وبینار

اولین دوره مسابقات آنلاین تیراندازی با کمان باشگاه‌های استان تهران با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

80 کماندار اصفهانی بارعایت پرونکل های بهداشتی به هدف زدند.


Warning: imagecreatefromjpeg(): gd-jpeg, libjpeg: recoverable error: Corrupt JPEG data: 32872 extraneous bytes before marker 0xc4 in /home/cp29826/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/resize/tool.php on line 1071

Warning: imagecreatefromjpeg(): 'images/Ostan/5f6f18e1e4eb6-خمینی_شهر.jpg' is not a valid JPEG file in /home/cp29826/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/resize/tool.php on line 1071

Warning: Division by zero in /home/cp29826/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/resize/tool.php on line 624

کمانداران خمینی شهری درگرامیداشت هفته دفاع مقدس به هدف زدند.

مسابقه تیراندازی با کمان قهرمانی استان آذربایجان شرقی با حضور ۹۳ کماندار در سه رشته ریکرو ، کامپوند و کمان سنتی با عنوان جام شهدای سلامت بصورت همزمان در شهرستانهای مراغه و ملکان و ۵ باشگاه تبریز برگزار گردید.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction