رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: نعمتي يكي از قهرمانان ارزنده و يكي از سرمايه‌هاي ورزش كشور ما است.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تيراندازي با كمان، دکتر غلامرضا شعباني‌بهار درخصوص عملكرد تيم پاراتيروكمان در مسابقات جهاني هلند اظهار داشت: عملكرد كمانداران كشورمان در اين مسابقات خوب بود و نمايندگان ايران توانستند صاحب ٦ سهميه انفرادي در پارالمپيك ٢٠٢٠ شوند و در ميكس تيمي كامپوند هم صاحب سهميه شديم.

وي تاكيد كرد: تيم كامپوند مردان كشورمان براي نخستين بار توانست قهرمان جهان شود و عملكرد ساير كمانداران هم مطلوب بود. در برخي از موضوعات اشكالات جزئي داشتيم كه بايد براي مسابقات آينده اين مشكلات را حل كنيم.

دکتر شعباني‌بهار درخصوص پيشنهاد آذربايجاني‌ها به زهرا نعمتي براي حضور در اين كشور گفت: زهرا نعمتي از قهرمانان ارزنده كشورمان است و وي به دليل عرق ملي كه دارد، زياد به اين مسائل توجه نمي‌كند و تنها هدفش عملكرد موفق در مسابقات پيش رو است. براي وي برنامه‌هاي زيادي داريم و خانم نعمتي همچنان درصدد كسب موفقيت‌هاي بيشتر از جمله كسب سهميه برای المپيك ٢٠٢٠ است. نعمتي يكي از قهرمانان ارزنده و يكي از سرمايه‌هاي ورزش كشور ما است.

وي در پايان تصريح كرد: از امروز مسابقات جهاني و كسب سهميه المپيك در هلند آغاز مي‌شود و اميدواريم كمانداران كشورمان مانند تيم پارا عملكرد موفقي داشته باشند.

انتهای پیام/