به گزارش روابط عمومي فدراسيون تيراندازي باكمان، دكتر سيدرضا صالحی امیری در بازدید از فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: فعالیت‌های فدراسیون نشان می‌دهد که مدیر فدراسیون با برنامه حرکت می‌کند و به او، هیئت رئیسه و هیئت‌های استانی تبریک می‌گویم.

صالحی‌امیری تصریح کرد: در مورد این رشته باید سه هدف داشته باشیم تا در کنار تیراندازی، شنا، دوچرخه‌سواری و شمشیربازی جزو رشته‌های پرمدال باشد و برای آسیا و المپیک روی آن سرمایه‌گذاری کرد. کسب سهمیه المپیک در این رشته نشان داد باید ظرفیت‌ها در این رشته فعال شود.


وی افزود: در تیراندازی با کمان کارهای بزرگی انجام شده و نباید بچه‌های ما در استان‌ها برای تمرین به حضور در جای دیگر نیاز داشته باشند و امیدوارم همه استان‌ها سایت تیراندازی داشته باشند. بحث تجهیزات بسیار مهم است و برخی دوستان از آن گله‌مند هستند. در این خصوص باید به فدراسیون کمک کرد تا بتواند تجهیزات مناسب فراهم‌کند و برای حضور عرصه بین‌المللی استانداردهای لازم را داشته باشد.


صالحی‌امیری عنوان کرد: کمیته ملی المپیک 100 میلیون برای کمک در بحث تهیه تجهیزات استاندارد برای حضور در رویدادهای پیش‌رو به فدراسیون کمک می‌کند. این نکته را یادآوری می‌کنم که هر چقدر سجادی سرپرست کاروان تشخیص بدهد، به فدراسیون‌های المپیکی کمک می‌کنیم‌.


رئیس کمیته ملی المپیک در پایان گفت: انتظار داریم با توجه ظرفیت موجود در تیراندازی با کمان، این رشته در آسیا، جهان و المپیک روی سکو برود و این جزو آرزوهای پیشکسوتان، ما و اهالی این رشته است.

درباره ما

فدراسیون تیراندازی با کمان

تاسیس 1386

 

راه های تماس با من

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction