هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان، یادواره شهدای سلامت در رده مردان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان، یادواره شهدای اقتدار و سلامت در رده مردان برگزار شد.

در این روز به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اين مسابقات فقط در رده مردان برگزار شد.

AFaridfathi

در هفته سوم و در رده ريكرو مردان، تيم دانشگاه آزاد با نتيجه ٤ بر يك مقابل هيئت چهارمحال بختياري به برتري رسيد. آكادمي راد با همين نتيجه از سد سپاهان گذشت. نفت اميديه با نتيجه ٣ بر ٢ مقابل كمانداران پايتخت به پيروزي رسيد و نيروي زميني اردبيل با نتيجه ٤ بر يك مقابل مقاومت عاشوراي آذربايجان شرقي به برتري رسيد.

در هفته چهارم و در ريكرو مردان، كمانداران پايتخت با نتيجه ٤ بر يك مقابل هيئت چهارمحال بختياري به پيروزي رسيد. نيروي زميني اردبيل با نتيجه ٥ بر صفر برابر سپاهان به پيروزي رسيد. دانشگاه آزاد با همين نتيجه از سد هدف طلايي گذشت و نفت اميديه با نتيجه ٤ بر يك مقابل مقاومت عاشوراي آذربايجان شرقي به برتري رسيد.

در هفته سوم و در رده كامپوند مردان، تيم فولاد آلياژي ايران با نتيجه ٥ بر صفر مقابل سپاهان به برتري رسيد. تيم كمانداران پايتخت با نتيجه ٤ بر يك برابر هيئت آبيك به پيروزي رسيد. تيم آلفا با همين نتيجه مقابل هيئت كرمانشاه به پيروزي رسيد و تيم مقاومت عاشوراي آذربايجان شرقي با نتيجه ٣ بر ٢ مقابل نفت اميديه به برتري رسيد.

در هفته چهارم و در رده كامپوند مردان، تيم سپاهان با نتيجه ٣ بر ٢ مقابل مقاومت عاشوراي آذربايجان شرقي به برتري رسيد. تيم آلفا و هيئت كرمانشاه با نتيجه مشابه ٥ بر صفر مقابل كمانداران پايتخت و نفت اميديه به برتري رسيدند.آكادمي راد با نتيجه ٤ بر يك مقابل فولاد آلياژي ايران به پيروزي رسيد.

در مسابقات برگزار شده و در ماده ريكرو، رضا شباني از دانشگاه آزاد با امتياز ٣٤٦، صادق كبوداني با امتياز ٣٣٠ از تيم نيروي زميني اردبيل و صادق اشرفي با امتياز ٣٢٢ از دانشگاه آزاد بهترين امتياز را كسب كردند.

در ماده كامپوند هم، محمدصالح پاليزبان با امتياز ٣٥٦ از آكادمي راد، نيما محبوبي و مجيد احمدي از تيم آلفا با امتياز ٣٥٢ در رده اول تا سوم از لحاظ امتياز قرار گرفتند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction