هفته هفتم و هشتم لیگ تیراندازی با کمان یادواره شهدای سلامت در رده مردان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، هفته هفتم و هشتم لیگ تیراندازی با کمان یادواره شهدای سلامت در دو ماده ریکرو و کامپوند و در رده مردان برگزار شد.

در ماده ریکرو و در هفته هفتم، تیم هيئت چهارمحال و بختياري با نتیجه 4 بر یک مغلوب آکادمی راد شد. دانشگاه آزاد و سپاهان اصفهان با نتیجه مشابه 4 بر یک به ترتیب مقابل نفت اميديه و مقاومت عاشورا آذربايجان شرقي به برتری رسیدند. نيروي زميني اردبيل نیز با نتیجه 3 بر 2 از سد تیم هدف طلايي گذشت.

در ماده ریکرو و در هفته هشتم، هيئت چهارمحال و بختياري و نيروي زميني اردبيل با نتیجه مشابه 4 بر یک به ترتیب مقابل نفت اميديه و كمانداران پايتخت به پیروزی رسیدند.آكادمي راد و سپاهان اصفهان با نتیجه مشابه 3 بر 2 مقابل مقاومت عاشورا آذربايجان شرقي و هدف طلايي به پیروزی رسیدند.

در مسابقات این هفته، رضا شبانی، صادق اشرفی و میلاد وزیری هر سه از تیم دانشگاه آزاد با امتیازات، 327، 327 و 326 بهترین امتیاز را در ریکرو کسب کردند.

در ماده کامپوند و در هفته هفتم، تیم سپاهان اصفهان و فولاد آلياژي ايران با نتیجه مشابه 5 بر صفر به ترتیب مقابل هيئت آبيك و نفت اميديه به پیروزی رسیدند. هيئت كرمانشاه 3 بر 2 برابر كمانداران پايتخت به برتری رسید. آكادمي راد با نتیجه 4 بر یک از سد تیم آلفا گذشت.

در ماده کامپوند و در هفته هشتم، فولاد سپاهان اصفهان، آكادمي راد و تیم آلفا با نتیجه مشابه 5 بر صفر به ترتیب مقابل تیم‌های نفت اميديه، كمانداران پايتخت و مقاومت عاشورا آذربايجان شرقي به برتری رسیدند. هيئت كرمانشاه با نتیجه 3 بر 2 از سد تیم هیئت آبیک گذشت.

در مسابقات این هفته محمد صالح پالیزبان از آکادمی راد با امتیاز 351، مجید احمدی و نیما محبوبی از تیم آلفا با امتیاز 348 و 346 در رده‌های اول تا سوم بهترین کمانداران از نظر امتیازی قرار گرفتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction