رییس فدراسیون تیر وکمان گفت :در این فدراسیون با نگاه توسعه ای ،تهدید کرونا را به فرصت بدل کرده و با ساخت خوابگاه برای تیم ملی تیروکمان بستر توسعه زیرساختهای این رشته را فراهم کردیم.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان غلامرضا شعبانی با اشاره به اینکه فدراسیون های ورزشی متولی ورزش در یک رشته هستند گفت:صفر تا صد ورزش اعم از توسعه ورزش, آمادگی زیر ساخت های ورزشیهمگانی کردن ورزش و حرکت به سمت قهرمانی در رشته های ورزشی از وظایف ذاتی فدراسیون ها است.


شعبانی بهار با اشاره به مشترک بودن اهداف و وظایف فدراسیون های ورزشی و وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک اظهار داشت: وظایف و اهداف مشترک زمانی می توانند اثربخش باشند که این ۳ دستگاه بتوانند با در کنار هم قرار گرفتن با هم همکاری و هم پوشانی داشته باشند.

وی بیان کرد: از آنجاییکه وزارت ورزش و جوانان یک ظرفیت ملی و دارای زیر ساخت ها و منابع مالی و فدراسیون های ورزشی است فدراسیونی که بتواند خودش را با اهداف و سیاست های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان هماهنگ کند, موفق تر خواهد بود.

شعبانی بهار تاکید کرد: من به عنوان کسی که شناخت کافی از وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک دارد به کسانی که کاندید میشوند توصیه میکنم اگر روحیه تعامل و ایجاد ارتباط صمیمی و تنگاتنگ را میتوانند با این ۲ سازمان داشته باشند, قطعا موفق خواهند بود ولی اگر فدراسیونی تصور میکند که مستقل است به اعتقاد من به تنهایی نمیتواند این رسالت و اهداف و وظایفی که از لحاظ قانونی برای فدراسیون ها گذاشته شده است را محقق کند.

رییس فدراسیون تیر و کمان در خصوص همکاری فدراسیون ها در جهت عملی شدن اهداف وزارت ورزش,و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های ورزشی لازم و ملزوم یکدیگر هستند, به عنوان مثال وزارت ورزش و جوانان بخش زیرساختی و جمعیت سازمان یافته و بخش قهرمانی دارد که وظایف مربوط به این دو بخش را فدراسیون های ورزشی انجام میدهند.

شعبانی بهار با اشاره به اینکه در سال گذشته رکود در سراسر جهان حاکم بود افزود: فدراسیون ما تهدید پیش امده را تبدیل کرد به یک فرصت و با توجه به اینکه در سال گذشته مسابقات بین المللی نداشتیم توجه خود را به زیرساخت ها معطوف کردیم.

وی در خصوص دستاوردهای ورزشی در دولت تدبیر و امید توضیح داد: نگاه ویژه دولت به ورزش همگانی, افزایش جمعیت سازمان یافته و در نظر گرفتن بودجه های مشخص برای ورزش همگانی و.... نشاندهنده آن است که دولت به یکی از اساسی ترین زیرساخت های وزارت ورزش و جوانان توجه کرده است.

رییس فدراسیون تیروکمان افزود: این دوره نسبت به دوره قبل در حوزه ورزش همگانی و به جریان انداختن فعالیت های ورزشی در بین آحاد مردم و هماهنگ کردن بین دستگاه های ورزشی بسیار موفق عمل کرده است‌

وی ادامه داد: امیدوارم با بهتر شدن شرایط کرونا تا زمان برگزاری المپیک ،ورزشکاران کشورمان بتوانند نتایج بهتری را در این رویداد مهم کسب کنند .
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction